Hakkımızda

Değerli ziyaretçimiz, değerli müşterimiz,

Teknolojinin hızla değişerek ilerlediği günümüzde, firmamız Prime Medikal olarak, estetik medikal cihazlar alanındaki sektörel tecrübemizi ve siz değerli müşterilerimizin güveni ile 5. Yılını bitirmiş bulunmaktadır.

Dünyanın en kaliteli, etkin lider cihaz markalarımızdan İspanyol üretimi Sapphire, Amerikan*Israil üretimi Syneron & Candela Adeline, gibi dünya markalarının Türkiye distribütörlükleri ve satış sonrasındaki uzman mühendis kadromuz ile ülke genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Medikal estetik alanında, dünyadaki gelişmeleri de yakından takip eden firmamız, en kaliteli sistem ve cihazları müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Satıs sonrasında ise cihazların bakım ve onarımını da en iyi ve doğru fiyatla yapmayı, müşterilerimize konforlu bir satış sonrası dönemi sunmayı öncelik olarak benimsemiştir.

Diode Lazer epilasyon tedavileri, invaziv olmayan cilt gençleştirme, cilt germe, yüz germe, iz giderme, akne tedavileri, cilt lekelerinin tedavileri, cilt bakımı, akne izlerini giderme, selülit giderme, vücut şekillendirme, cilt çatlak tedavileri, zayıflama, skar tedavileri vb. alanlarda, hi-tech cihazların ithalatı, Klinik-merkez eşya ihtiyaçları, cihaz eğitimleri; yaptığımız işlerin ana konuları olup, diğer nevi cihazlar da portföyümüzde bulunmaktadır.

Sattığımız cihazların yanı sıra, firmamız yeni kurulan mekanlar için de anahtar teslim hizmetler sunarak, her zaman yanınızdadır.

Hastane, muayenehane, klinik, güzellik merkezi ve benzer mekanlardan da çok olumlu eleştiriler alan firmamız, gösterilen bu güvene layık olmaya devam edecektir.

Cihazlarımız sektörün en saygın mekanlarında yerlerini almaya devam ederken, yeni istekleri de dikkate alarak, distribütörü olduğu yüksek teknolojili sistem ve markalarına yenilerini katmak, piyasamızda saygıyla anılma prensibinden hareketle müşteri memnuniyetine, maksimum önemi göstermeye devam edecektir.

Bugüne kadar bizlere güveniniz için tekrar teşekkür eder, yeni iş ve projelerde tekrar bir araya gelmek üzere saygılar sunarım.

 

Timuçin Konuksever

Saygılarımızla

logo_abim                logo_aap                logo_aafp        logo_nrha.

SAPPHIRE LAZER FABRİKA İSPANYA

Sapphire Lazer Epilasyon Teknoloji Ödülüne Sahiptir

Sapphire Lazer Epilasyon  Sistemleri İspanya’da üretilmektedir. Büyük bir yüz ölçüme sahip teknolojik fabrikasında %100 İspanyol menşeli üretim yapmaktadır. 2015 yılının en çok satılan Lazer Epilasyon Ödülüne layık görülmüştür. Avrupanın bir çok ülkesinde satışı yapılmaktadır.

Soğutması, sadece su kullanmak yerine, yine yeni bir teknoloji ile ayrıca soğuk hava kullanılarak, cihazın el bașlığı -10 derece soğutma kapasitesi ile gerçek bir buz bașlıktır. Performansı ve başlığı ile TEKNOLOJİ ÖDÜLÜNE layık görülmüştür.