SAPPHIRE LS-1200

-10 Dereceye kadar soğuyabilen gerçek BUZ BAŞLIK

-Maksimum 4-6 seansta kesin sonuç

-1 yerine 2 ay aralıklı epilasyon seansı

-İşlem süresinde fark yaratacak çabukluk

-Açık renk tüylerde üstün başarı

-Yüksek teknolojisi ile inovasyon ödüllü

-Güçlü motor ve güçlü başlığı sayesinde aralıksız aynı performansta tedavi imkanı

 

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ-GÜÇLÜ PERFORMANS

 

SAPPHIRE LS-1200 tüm sağlıklı ve en son teklolojileri kapsayan %100 etkili ve test edilmiş bir cihazdır. Bu yenilikler, piyasada bulunan diğer cihazlarda karşılaştığınız bütün hataların, yani donanımları test edilmeden piyayasa sürülen diode lazerlerin kapasitesini zorlamasından kaynaklanan tüm arızaları kapsar. SAPPHIRE LS-1200 bildiğiniz en iyi cihazlarla karşılaştırılabilir. Bu cihaz lazer epilasyon cihazları içinde en iyi inovasyon ödülüne sahip, medikal belgeli, CE bir diode lazerdir.

 

SAPPHIRE LS-1200

Eşsiz teknoloji ile 1200W  200A gücündedir. Enerjisini kıl köküne hiçbir güç kaybı olmadan göndermek üzere, kendine ait ödüllü sistemi ile, kondansatörü devre dışı bırakılmıştır. Bu sayede enerji kaybı oluşturan atış aralarındaki yükleme ve boşaltma zamanları neredeyse yok denecek kadar azaltılmıştır.

Sapphire LS-1200, teknoljisi sayesinde çok güçlüdür. Tekli, çoklu ve ütüleme modlarında en yoğun mekanlarda bile sorunsuz ve sürekli çalışma imkanı sunar.

 

ÖZEL TASARLANMIŞ EL BAŞLIĞI

Ergonomisi özel tasarlanmış bu başlık sayesinde ne kadar uzun çalışırsanız çalışın, kullandığınız bu başlık, el ve kol kaslarınızın gerilmesini engellemek üzere üretilmiştir. Sapphire LS-1200, 6 adet her biri 200 watt gücünde Almanya’da üretilen en kaliteli diodeler ile İspanyol teknolojisinin birleşimidir. Bu yeni tasarım kullanıcı için daha hafif, ergonomik ve son derece güçlü bir başlık haline dönüştürülmüştür. Yeni ve yüksek bir piramidi andıran gövdesinden yüksekteki ucu sayesinde ulaşılamayan bölgelerde de çok kolay çalışabilme imkanı sağlamaktadır. Sadece su kullanmak yerine, yine yeni bir teknoloji ile ayrıca soğuk hava kullanılarak, başlığımız -10 derece soğutma kapasitesiyle gerçek bir buz başlıktır.

 

-10 DERECEYE KADAR SOĞUTABİLME ÖZELLİĞİ

İçerisindeki hi-tech soğutma ünitesi, başlığınızın -10 dereceye kadar kullanma derecesini aynı şekilde koruma imkanı sağlayarak hastalarınızın acı hissetmeden konforlu bir uygulama ile son derece mutlu olmasını sağlayacaktır.

 

HANGİ MODA YA HANGİ AYARLARA İHTİYACIN OLDUĞUNA SEN KARAR VER

10 inç dokunmatik LCD ekrana sahip Sapphire daha kapsamlı fototipleri tedavi etmek için ayarlanabilir.

İsteğe bağlı olan uzaktan bağlantısı ile istatikleri, seansları ve toplam yıllık kullanımları kayıt altına alır. Bunlara ek olarak Sapphire LS-1200, daha ileri ve ne istediğini bilen kullanıcılar için kullanım ayarlarını kontrol etme imkanı sağlar. Böylece her kıl ve cilt tipine uygun, güvenilir, hızlı ve olabildiğince kusursuz seanslar elde edebilirsiniz. Hatta eldiven ile de kullanımı mümkündür.

 

İLK UYGULAMADAN İTİBAREN GÖZLE GÖRÜLEBİLEN SONUÇLAR

Sapphire LS-1200, 15 ve 30 milisaniyede kullanılan kısa atış teknolojisi ile çalışır. Bu süreler kıl köklerindeki en iyi termal etkiyi sağlayarak kökleri yok etmek için en uygun zamanlamadır. Etkisi aynı olmakla beraber yüksek melamin yoğunluğu olan ciltler için aşağıdaki skalada gösterilen (4,5,6 Fitzpatrick ciltleri için) seans sayısını artırmak gerekebilir. Bu tip hastalarda 100-400 milisaniyelik uzun atış modlarını kullanmak daha doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Sapphire Ls-1200 Buz Başlık Cihazını detaylı incelemek için ürün web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.buzbaslik.com

SAPPHİRE